HAKKIMIZDA

Nerede boş bir DUVAR varsa, orada SANAT vardır. 

“DEKADRON” tescilli markamızla evinize değer katmanıza katkı sağlamak üzere 2013 yılında yola çıktık. Duvarlarınızı sanatla buluşturarak yaşam alanlarınızı daha da güzelleştirmek, alışılagelmiş dekor ürünlerinin ötesine geçerek Farklılık ve Farkındalık yaratmak isteyenlere en iyi alternatifleri sunabilmek için Duvarlarınızı Sanatla buluşturmaya devam ediyoruz.

 

Kaliteli ürün, farklı tasarım ve tamamen kişisel tasarım isteyen yenilik ve özgünlük arayanlara en iyi hizmeti sunabilmek için her gün yenileniyor ve dinamik yapımızla taleplerinizin en kısa sürede karşılanmasına özen gösteriyoruz.

 

Sitemizde yaşam alanlarınıza değer katacak tasarımı bulamadıysanız kendi fikrinizi bizimle duvarınıza yansıtabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle fikrinizi paylaşın istediğiniz ölçü ve renkte hayalinizdeki tasarımı duvarınıza yansıtın. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ www.dekadron.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. dekadron.com 'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 

DEKADRON