SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitenizden nasıl alışveriş yapabilirim?

- Web sitemizden beğendiğiniz ürün ya da ürünleri istediğiniz boyutu seçip sepete ekledikten sonra, “Hızlı Sipariş Ver” veya “Alışverişi Tamamla” sekmesini tıklamanızın ardından Sipariş Bilgilerini eksiksiz olarak doldurmalısınız. Sonraki aşamada ödeme yöntemini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

 - Kapıda Nakit Ödeme, Havale / EFT ya da Kredi Kartı ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kredi kartı ile alışverişlerinizde taksit imkanı bulunmaktadır.

Siparişim ne zaman ulaşır? 


- Vermiş olduğunuz siparişin tamamlanmasından sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde anlaşmalı kargo firması tarafından adresinize teslim edilecektir.

Elime ulaşan ürün için değişim yapabilir miyim? 


- Ürünüz elinize ulaştıktan sonra 14 gün değiştim talep edebilirsiniz. Değişim taleplerinizi ilgili firmamıza info@dekadron.com adresine iletebilirsiniz. 

Siparişimde veya teslimat adresinde değişiklik yapabilir miyim? 

- Siparişiniz kargoya verilmeden önce değişiklik yapabilirsiniz.


Siparişim ben adresimde yokken gelmiş. 

- Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir. 


Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı? 

- dekadron.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme yapma olanağı bulunmaktadır. Kapıda ödemelerde 10,00TL PTT payı ödenmektedir.


Siparişlerimi havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum? 

- dekadron.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde KREDİ KARTI, HAVALE, EFT ve KAPIDA ÖDEME seçeneği olanağı bulunmaktadır.